10.den - Táborový slavík

10. července 2011 v 22:26 | Myška |  1.turnus
Včera v noci byla šílená bouřka, lilo jak z konve a do toho hlasité hromy a blesky. Spousta dětí přišla spát za vedoucími, protože se bála. Naštěstí ráno už bylo hezky, svítilo sluníčko a bylo teplo. Den jsme začali další etapovkou. Děti v doprovodu skvadráka šli po nakreslené mapě a plnili po cestě různé úkoly (lézt jako rak, pověsit jablko 2 metry nad zem…).
Odpoledne byla angličtina a kroužky. V kroužku vaření dnes pekli chleba, divadelní kroužek nacvičuje hru Červená Karkulka, přírodovědný lovil chrostíky z potoka, atd. Večer jsme pak měli v hudebním duchu. Byla vyhlášena soutěž o Táborového slavíka. Této soutěže se účastní jeden nebo dva členové z každého oddílu. Akorát malušky zpívají všechny dohromady. Z 2.oddílu se přihlásila Anička Čtvrtníčková a Natálka Chaloupecká. Ze 3.oddílu Sára Novotná a Róza Heisslerová. Ze 4.oddílu Ulrika a Kiki Vyhnanovská. Z 5.oddílu VikyMaršová a Emma. Z 6.oddílu. Ze 7.oddílu Iveta Jeriová. A nakonec z 8.oddílu nám nádherně zazpívala Bára Štychová v doprovodu své kytary a Kryštof Murtinger. Postupují: Bára Štychová, Anička Čtvrtníčková, Ulrika a Kiki, Viky Maršová.
Večer těsně před spaním nás zastihla větší bouřka. Vypadla nám elektřina, ale brzo jsme ji nahodili a už je vše v pořádku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maršovi Maršovi | E-mail | 11. července 2011 v 0:50 | Reagovat

Jste skvělí a máme moc velkou radost ze všech akcí,o kterých jsme každý večer četli. Gratulujeme Vikče M. k postupu do finále o táborového slavíka a hlavně všem přejeme pokud možno co nejméně deště a bouřek, už jen samé sluníčko!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama