9.den - Dinopark

9. července 2011 v 22:52 | Myška |  1.turnus
Dneska byl den s velkým D, protože se jelo na výlet do Dinoparku, na který se děti těší už od začátku tábora. Těch pár jedinců (celkem 10), co nemělo zaplacený výlet a ani nechtělo jet, šlo do Rožmitálu (25km celkem). Cestou tam šplhali na nejvyšší horu Třemšín. Ostatní ráno po snídani nasedli do objednaného autobusu a po hodinové jízdě jsme vystoupili na parkovišti u zoo Plzeň. Návštěva Dinoparku byla totiž spojená i s návštěvou místní zoo. Děti se rozdělily do trojic, ve kterých chodily po zoo i dinoparku. Každá trojice dostala připravenou křížovku, aby se celý den nenudili. Do křížovky se měly doplňovat různé informace, které se v zoo i parku daly zjistit (názvy dinosaurů, latinské názvy zvířat, potrava…). Většina dětí se usídlila v dinoparku, kde si koupily zmrzlinu, párek v rohlíku, hranolky, dino suvenýry a také navštívily 3d kino s filmem o Gigantosaurovi. Kolem třetí hodiny jsme se všichni sešli, děti odevzdaly vyplněnou křížovku a jeli jsme zpátky do tábora.
Po příjezdu do tábora jsme se po parném dni šli všichni vykoupat do bazénu. Celý den nám krásně svítilo a hřálo sluníčko a snad to tak vydrží i na další dny. Večer bude program po oddílech, ale většina dětí půjde brzo spát, protože už jsou dost vyčerpané.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Štěpánkovi Štěpánkovi | 9. července 2011 v 23:38 | Reagovat

Děkujeme Myšce za pravidelné a zajímavé informace. Posíláme velkou gratulaci těm deseti statečným horolezcům,k jejich obdivuhodnému výkonu v dnešním velmi teplém počasí. Přejeme hodně příjemné zábavy a hodně sluníčka. Mějte se fajn.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama