2.den - Náhoda

2. července 2011 v 23:02 | Myška |  1.turnus
Dneska ráno jsme byli mile překvapeni, že nepršelo. Naštěstí to tak vydrželo po celý den, sice není nijak velké teplo, ale aspoň je sucho. Ráno jsme si zahráli hru Náhoda, ve které se běhá po šesti očíslovaných stanovištích a na každém se hází kostkou. Které číslo na kostce padne, na to číslo stanoviště se musí běžet. Nejrychlejším dnešním běžcem byl Jakub Holubec s časem něco málo nad pět minut. Naši nejmenší, malušky, běhali v doprovodu kamarádů z nejstaršího oddílu, aby se nám někde sami neztratili.

Odpolední program byl po oddílech, mladší většinou hráli různé hry jako přehazovanou, vybíjenou, štafetu a další oblíbené hry. Starší oddíly soupeřily mezi sebou při hledání různých věcí ze seznamu, který dostali (např. měli sehnat červenou rtěnku, šneka, co největší číslo bot, lupu, podpisy všech vedoucích, převléknout někoho za princeznu, atd.).
Po večeři se slavnostně pověsila vlajka za doprovodu táborové hymny. A šlo se na večerní etapovku - Pašeráky. Děti měly za úkol propašovat přes určené území co nejvíce víček od pet lahví, zatímco je vedoucí chytali. Po této hře všichni padli vyčerpáním do postele a myslím, že budou tvrdě spát až do rána.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama